A magyar iparművészet az ezredfordulón. Hungarian applied arts at the turn of the millenium. Szerk.: N. Dvorszky Hedvig. Bp.,2003, Magyar Művészeti Akadémia. Magyar és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Megújulás & Renouveaux. A Muráthy-Teleki-Palota és Crédit Lyonnais történetének összefonódása. Bp., 2003., Crédit Lyonnais Bank Magyarország Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Hatvany Lajos - Gink Károly: Beszélő házak és tájak. A magyar irodalom emlékhelyei. Bp., 1989, Officina Nova, 924 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Mittelstädt, Kuno: Paul Gauguin. A művészet világa. Bp.-Berlin-Varsó, 1978, Corvina-Henschelverlag-Arkady. Második kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Dr. Bartócz József: A fa és kő mesterei. A magyarországi építőipari céhek. Bp., 1976, Építésügyi Tájékoztató Központ. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, hiányzó címlappal. Megjelent 1000 példányban.
Käfer István: Az egyetemi nyomda négyszáz éve (1577-1977). Bp., 1977, Helikon. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Hevesy Iván 2 kötete: A fényképezés technikája. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó, 448 p. Kiadói félvászon-kötés. + A modern képzőművészet útjai. [Hevesy Iván 3 könyvének reprintje: Az impresszionizmus művészete; A posztimpresszionizmus művészete; A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete.] Bp., 1993, AQUA Kiadó. Kiadói papírkötés.