Books: Architecture, Art Number of items: 415
2704442
16661
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wehner Tibor: Szárnyas idő. Drégely László művészete. 2007, Glória. Kiadói kartonált kötés, kisebb sérülésekkel.
6 000 HUF
2705172
16662
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
6 000 HUF
2698728
16663
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kandinsky. Hauptwerke aus dem Centre Georges Pompidou Paris. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Karin Thomas. Köln, 1999, DuMont. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva, Vaszilij Vasziljevics Kandinszkij műveinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
4 000 HUF
2709898
16664
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal és foltokkal, az első lapok kissé sérültek.
4 000 HUF
2703938
16665
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Szynes és fekete.fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
4 000 HUF
2703937
16666
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklet nélkül
4 000 HUF
2708070
16667
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1934 Magyar Művészet folyóirat X. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. A Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, kissé kopott, foltos egészvászon mappában, változó állapotban.
3 600 HUF
1496580
16668
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 000 HUF
2684254
16669
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szilágyi Lenke: Fotóbrancs. 1994, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2617270
16670
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 400 HUF
2617281
16671
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 400 HUF
2625839
16672
425
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. The Theatre of Life. Köln, 1992., Taschen. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035