17117.
425. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 800 HUF
Állattenyésztési enciklopédia I-III. kötet. Szerk.: Dr. Horn Artúr- Bp., 1971, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel, a 2. kötetben kijáró lapokkal, kissé laza kötéssel.