1 600 HUF
Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante ("Pátria"-ny.), X+560 p. + 24 t. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, néhány lapon kis szakadással.