4 000 HUF
17
Koréh Endre: A székely hadosztály és dandár története. 1918-1919. I-II. köt. "Erdélyért." I-II. köt. Bp.,[1929], Makkay Zoltán, (Fáter és Társa-ny.), 241+1 p.; 230+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötésben, kopott borítókkal, foltos lapokkal. A mű szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.