A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeáll. és a bevezető tanulmányt írta: Dr. Horváth Miklós. Dr. Münnich Ferenc előszavával. Bp., 1959, Zrinyi Kiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
Jeffrey L. Ethell: Sasok Észak-Afrika és a Földközi-tenger felett, 1940-1943. A Luftwaffe bevetésen. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2002, Hajja & Fiai. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
A háborúk világtörténete. Katonai újítások, amelyek megváltoztatták a történelem menetét. Szerk.: Richard Holmes. Ford.: Félix Pál. Bp., 1992., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
John Macdonald: A II. világháború nagy csatái. Sir John Hackett tábornok előszavával. Ford.: Magyarics Tamás. Bp., 1995., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Len Deighton: Vadászrepülők. Az angliai légi csata története. Ford.: Félix Pál. Bp., 1983, Európa-Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Militária c. történelmi folyóirat 2 db száma, benne harckocsikról és repülőkről szóló írásokkal