17742. 425. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930, Dante. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tg