17751. 425. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Edmonds, Walter D.: Chad Hanna. Ford.: Vécsey Leó. I-II. köt. Bp., 1941, Nova, 288 p., 288 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tg