1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Nagy Endre: A Geődhyek. Vidám Könyvek. Bp., 1905, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), 267+(5) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval.