2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szerelmes Századok sorozat 3 kötete (I., V., VI. köt.): 1001 éjszaka; Don Juan (hiányzó címlap); Louvet de Couvray: Fabulas. Sorozatszerk., ford.: Forró Pál és Szini Gyula. F. Bayros és Gara Zoltán rajzaival. Bp., 1925-1926, Nova. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, viseltes, sérült állapotban, helyenként foltos lapokkal, az egyik kötet címlapja hiányzik.