15093.
425. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
3 db könyv: Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1963, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, fakó gerinccel. + Bernard Le Calloc'h: Kőrösi Csoma Sándor útinaplója. I-II. rész. Bp., 2000-2005, Püski. Kiadói papírkötés.