Krisztinkovich Ede: Birtokrendezések Ausztriában, Bajorországban, Württembergben és Badenben. Jelentés a m. kir. földmívelésügyi minister úr ő nagyméltóságához. Bp., 1901., Pallas,2+114+4 p.+2 (kihajtható térképmellékletek) t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borítón és pár lapszélen kis sérülésekkel, foltos.
Dezső Lipót: Az én szülőföldem. Két szentgotthárdi fiú barangolása Vasmegyében. Szombathely, 1930., Dunántúli Nyomdavállalat Rt., 147+1 p.+44 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
Karl Baedeker: Baedekers Berlin und Umgebung. Mit 5 Karten, 9 Plänen und 16 Grundrissen. Leipzig, 1912, Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Kiss Gábor - Mayer László: Kincses Szombathely. Treasury Szombathely. Die Schätze von Szombathely. Szombathely, 2002., B.K.L. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészbőr-kötésben.
Kovács Lajos-Molnár Villő: Jubiláló bányász muzsikusok és zenekarok Dorogon. 1889-2014. Dorog, 2014., Dorogi Német Nemzetiségi Kulturális Egyesület Bányász Zenekara. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
Gilicze János, Pál Lászlóné Szabó Zsuzsanna: Város a Maros mentén. Makó története a források tükrében. Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXXII. Szeged, 2002, Csongrád Megyei Levéltár, 339 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.