15139.
425. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.