15018.
425. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
9
Gubányi Károly (1867-1935): Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., (1913), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+253+3 p.+15 t.(Fekete-fehér fotók.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, a cÃmlap és 1 képtábla hiányzik, a borÃtón egészen kis kopásnyomokkal.