15137.
425. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Ford.: Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.