cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásny...
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben
Kossuth Lajos utolsó arcképe, Doby Jenő (1834-1907) metszete után, 1894 körül. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, fém veretekkel díszített üvegezett fakeretben. 20x14 cm
1864 1 db metszet, a Goethe-Galerie c. kiadvány (Lipcse, 1864, Druck und Verlag von F. A. Brockhaus) illusztrációja: Maria, acélmetszet, Friedrich Pecht (1814-1903) rajza alapján metszette M. Lämmel, 16×12 cm
8 db 1900 körüli fénymetszet magyar festményekről, Feszty Árpád: Golgotha, Eisenhut Ferenc: Gül baba halála, Böhm Pál: Jó fogás, stb, részben kissé foltos, helyenként kissé sérült, 14x22 cm körüli méretekben