Paintings and graphics Number of items: 506
2675420
10373
425
Other collectibles
3 000 HUF
2672205
10374
425
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Dombos táj, 1924. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Alsó részén kissé sérült. 32x37 cm.
20 000 HUF
2679731
10375
425
30000
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm.
30 000 HUF
2650906
10376
425
30000
Other collectibles
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidéki táj, 1943. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. 41x53 cm.
30 000 HUF
2705705
10377
425
Other collectibles
Edmund Schaefer (1880-1959), 4 db grafika: Részletek a régi Brémáról (Alt-Bremen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Carl Vietor, Cassel kiadása. Az 1909-ben megjelent, 10 lapos mappából. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 37x27 cm és hasonló méretben. 2654178
10378
425
44000
Other collectibles
Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm
44 000 HUF
2654131
10379
425
85000
Other collectibles
Schaller István (1970-): 12 nap, 2015. Olaj, vászon, fa. Jelezve jobbra lent és a hátoldalán. Fakeretben. 87x114 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
85 000 HUF
2705970
10380
425
28000
Other collectibles
Paul Scharlott (1877-?): Viharos tenger (Stürmische See), 1945. Olaj, vászon, jelzett, javított. Hátoldalán német nyelven feliratozott. Dekoratív fakeretben. 76x95 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
28 000 HUF
2709119
10381
425
48000
Other collectibles
Schéner Mihály (1923-2009): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Debreceni Műhely Képző- és Iparművészeti Alkotóközösség 89/1924 szűriszámmal ellátott raglapjával. Fa keretben, 60×80 cm
48 000 HUF
2360235
10382
425
30000
Other collectibles
Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm
30 000 HUF
2702439
10383
425
Other collectibles
Scholz Erik (1926-1995): Téli táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
20 000 HUF
2709798
10384
425
32000
Other collectibles
Schubert Ernő (1903-1960): Fenyves. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 39,5×27 cm
32 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035