Paintings and graphics Number of items: 506
2705104
10397
425
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Kossuth kétszázezer újonc megadását kéri - 1848. július 11.Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x29,5 cm
3 000 HUF
2692347
10398
425
Other collectibles
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor, 1973. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2 800 HUF
2703341
10399
425
Other collectibles
Ursula Stumm (?-): Örvénylő formák. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 16x21cm
9 000 HUF
2703342
10400
425
Other collectibles
Ursula Stumm (?-): Gesztusok. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 9x13,5cm
5 000 HUF
2703344
10401
425
Other collectibles
Ursula Stumm (?-): Színes kép. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 10x14,5cm
5 000 HUF
2703345
10402
425
Other collectibles
Ursula Stumm (?-): Farkas az áldozatával. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm
5 000 HUF
2686061
10403
425
36000
Other collectibles
36 000 HUF
2686060
10404
425
36000
Other collectibles
Sugár Gábor (1976-): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
36 000 HUF
2543572
10405
425
Other collectibles
20 000 HUF
2650548
10406
425
60000
Other collectibles
Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm.
60 000 HUF
2690032
10407
425
19000
Other collectibles
Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm
19 000 HUF
2652325
10408
425
15000
Other collectibles
Szabó József (1890-1955): Napfényes táj, 1927. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Hátoldalán korabeli, töredékes kiállítási raglappal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49×65 cm.
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035