4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Csillag Zoltán (?-): Színes táj. Olaj, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 41x28,5 cm