10192. 425. Closed Online auction Paintings and graphics
36 000 HUF
0 HUF
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (26/100). Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 55x40 cm
Photo of the item taken by : pk