10370. 425. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Izrael. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán a művész bélyegzőjével, üvegezett fa keretben, 21x29 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf