32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Schubert Ernő (1903-1960): Fenyves. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 39,5×27 cm