10418. 425. Closed Online auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány AP 50 számozással, üvegezett fakeretben, 21,5x30,5 cm
Photo of the item taken by : pk