10422. 425. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Szász István (1878-1965): Hegedülő fiú. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm
Photo of the item taken by : pk