40 000 HUF
Tóvári Tóth István (1909-2004): Táj. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat töredékes és elmosódott címkéjével, mely szerint egy szombathelyi kiállításon szerepelt. Hátoldala foltos, kissé vetemedett, 50x70 cm, üvegezett fakeretben