50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Vecsési Sándor (1930-2015): Tanya, 1973. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm