Paintings and graphics Number of items: 506
2539600
10084
425
Other collectibles
8 000 HUF
2603811
10085
425
9500
Other collectibles
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 33x25 cm.
9 500 HUF
2603818
10086
425
9500
Other collectibles
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Kastély. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x25 cm.
9 500 HUF
2659511
10087
425
Other collectibles
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Gyűjtő menyecske. Lavírozott tus, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Sérült. 30,5x24 cm
9 000 HUF
2495540
10088
425
9500
Other collectibles
Dienes István (1905-1977): Kerti társaság. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x44 cm
9 500 HUF
2495544
10089
425
Other collectibles
Dienes István (1905-1977): Dombos táj. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31x46 cm
6 000 HUF
2680748
10090
425
11000
Other collectibles
Diskay Lenke (1924-1980): Fametszet dúc. Jelzés nélkül, 52x35 cm
11 000 HUF
2686295
10091
425
Other collectibles
12 000 HUF
2656702
10092
425
Other collectibles
Dobos Lajos (1921-2012): Csendélet, 1971. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 29x41 cm.
8 000 HUF
2672386
10093
425
Other collectibles
Dobos Lajos (1921-2012): Ülő női akt. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23x33 cm.
8 000 HUF
2688670
10094
425
36000
Other collectibles
Döbröczöni Kálmán (1899-1966): Tanulmányfej, 1930-as évek. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán töredékes címkén autográf felirattal és korabeli kiállítási címkével. Kisebb felületi sérüléssel. Dekoratív fa keretben, 40x31 cm
36 000 HUF
2707606
10095
425
14000
Other collectibles
Octavian Sassu Ducsoara (1943-): Erdélyi táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén román nyelven feliratozott. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm / Octavian Sassu Ducsoara (1943-), Roamian painter: Transylvanian landscape. Watercolour on paper. Signed lower right. With dscrption on the reverse in Romaina. Framed. 38,5x28 cm
14 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035