13556.
425. Closed Online auction
Photo
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó, sérült, a felületén folttal, kis kopásnyomokkal, 6x10 cm