Art-ceramics
Number of items: 214
2710892
11193
425
Art-ceramics
Other collectibles
Birka formájú cserép korsó. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm Apró lepattanásokkal
2 400 HUF
2652561
11194
425
4800
Art-ceramics
Other collectibles
Apulum jelzett fotelben ülő nő, porcelán, kopásnyomokkal, m: 16 cm
4 800 HUF
2583167
11195
425
Art-ceramics
Other collectibles
Figurális hamutartó őzzel, mázas kerámia, Hévíz jelzéssel, kis kopással, 13,5x11,5 cm
2 000 HUF
2712255
11196
425
Art-ceramics
Other collectibles
Schütz Cilli fajansz kínáló tál, kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal a virágok bibéinél d: 32,5 cm
6 000 HUF
2712268
11197
425
Art-ceramics
Other collectibles
Gálfy jelzéssel: Kerámia váza, hibátlan, m: 26,5 cm
3 000 HUF
2711947
11198
425
Art-ceramics
Other collectibles
Repesztett mázas kerámia váza, zsűrizett (hiányzó címkével), jelzés nélkül, száján sérült, javított, m: 29 cm
2 800 HUF
2625005
11199
425
Art-ceramics
Other collectibles
Gosztonyi Mária mázas kerámia füles edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16 cm, m:13 cm
2 400 HUF
2658111
11200
425
Art-ceramics
Other collectibles
Régi gyermek étel melegítős tányér, kézzel festett fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, d: 18 cm
2 600 HUF
2682510
11201
425
3200
Art-ceramics
Other collectibles
Malowala lengyel kézzel festett dísztányér, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, szélén apró lepattanásokkal, d: 37 cm
3 200 HUF
2708752
11202
425
Art-ceramics
Other collectibles
Budavox jelzéssel: Kerámia kislány galambbal, alján kisebb sérüléssel, m: 16,5 cm
3 600 HUF
2708736
11203
425
Art-ceramics
Other collectibles
Kék-fehér kerámia váza rücskös mázzal, jelzés nélkül, m: 23 cm
4 000 HUF
2562035
11204
425
Art-ceramics
Other collectibles
Vegyes kerámia tétel, váza, korsó tálka, korondi és jelzetlen, kopott, csorba, m:2,5-20,5cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m