11130. 425. Closed Online auction Art-ceramics
7 000 HUF 18,13 EUR, 20,00 USD
0 HUF
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopások, m: 18 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras