11138. 425. Closed Online auction Art-ceramics
8 000 HUF
0 HUF
Kincses Imre, Hódmezővásárhely mázas kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal. m: 16,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert