Number of items: 314
2692694
11352
425
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
1 800 HUF
2712238
11353
425
Other collectibles
Hollóházi MMSZ Sport I. osztály díj váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
3 000 HUF
2712147
11354
425
Other collectibles
Hollóházi MALÉV reklámos, virág mintás, mokkás készlet 6 személyes, csésze, alj, cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
8 000 HUF
2711236
11355
425
Other collectibles
Hollóházi virágmintás váza. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
5 000 HUF
2710913
11356
425
Other collectibles
Hollóházi virágmintás retró váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
2 400 HUF
2710882
11357
425
Other collectibles
Hollóházi kínálótál kézzel festett jelzett hibátlan 30 cm
6 000 HUF
2646533
11358
425
Other collectibles
1 000 HUF
2645933
11359
425
Other collectibles
1 800 HUF
2677188
11360
425
Other collectibles
Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm
2 000 HUF
2677161
11361
425
Other collectibles
1 000 HUF
2682503
11362
425
Other collectibles
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, lábán sérült, m: 14 cm
2 400 HUF
2709202
11363
425
Other collectibles
Hollóházi Szolnok város címerével díszített kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m