Number of items: 314
2701975
11378
425
Other collectibles
Aquincum Hévíz és Pannonhalma, váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 10 cm
1 200 HUF
2712313
11379
425
Other collectibles
Art deco Gránit kínáló 5 részes, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 30x15 cm
6 000 HUF
2704288
11380
425
Other collectibles
Drasche porcelán női akt, jelzett, gyári mázhibával (fekete pötty), m: 30 cm
5 000 HUF
2712170
11382
425
Other collectibles
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm
3 600 HUF
2711388
11383
425
Other collectibles
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, aranyozott felirattal, m: 21,5 cm
5 000 HUF
2707987
11384
425
Other collectibles
Kőbányai (Drasche) porcelán hal, irizáló réteggel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
1 400 HUF
2652933
11385
425
Other collectibles
2 800 HUF
2706531
11386
425
7500
Other collectibles
Goebel macskás dekorral díszített porcelán váza. Levonóképes, Rosina Wachtmeister dekorja, jelzett, kopásnyomokkal. m: 26 cm
7 500 HUF
2709724
11387
425
Other collectibles
Kaspó. Fajansz. Németország XIX. sz. Jelzett. Mázrepedésekkel. d: 30 cm, m: 26 cm,
9 000 HUF
2692302
11388
425
Other collectibles
Goebel fajansz persely, elefánt figura, jelzett, kézzel írt szövegekkel, kopásnyomokkal, m: 12 cm.
5 000 HUF
2620514
11389
425
Other collectibles
Puttós váza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19cm
10 000 HUF
2575504
11390
425
Other collectibles
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m