Number of items: 314
2594170
11403
425
6500
Other collectibles
Kínai rizsszemes kávés, teás készlet, 12 személyes. Máz alatti kék festéssel, jelzett. Helyenként kopásnyomok, apró hibák előfordulhatnak.
6 500 HUF
2705016
11404
425
Other collectibles
2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
6 000 HUF
2701945
11405
425
Other collectibles
Goebel 1958, Madonna gyermekével, fajansz, jelzett, hibátlan, 15x12 cm
8 000 HUF
2701950
11406
425
Other collectibles
6 db Decobex jelszett dísztányér, Balatonfüred látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm
6 000 HUF
2701951
11407
425
Other collectibles
3 db Decobex jelszett dísztányér, Csopak látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm
3 000 HUF
2702159
11408
425
Other collectibles
1 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. Hibátlan. Jelzett, d:26,5cm
4 000 HUF
2702500
11409
425
Other collectibles
KPM berlini retró váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
6 000 HUF
2703143
11410
425
Other collectibles
Goebel veréb, jelzett hibátlan, m: 6,5 cm
5 000 HUF
2703144
11411
425
Other collectibles
Goebel veréb, jelzett hibátlan, m: 7 cm
5 000 HUF
2703141
11412
425
Other collectibles
Német puttós lámpatest, porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, teteje lecsiszolt, m: 27 cm
8 000 HUF
2703455
11413
425
Other collectibles
Antik fajansz petróleumlámpa, korának megfelelő állapotban, kanóc állítónál jelzett: Ditmar Brünner. m: 51 cm
10 000 HUF
2704321
11414
425
Other collectibles
Qianlong Nian Chi, kínai Famille Rose díszváza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 21 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m