Chinaware / Porcelain Number of items: 314
2691318
11427
425
Other collectibles
4 db, antik francia/belga fajansz tanyer c. 1750-1800 körül, jelzés nélkül, koruknak megfelelő állapotban, kopásokkal, mázlepattanásokkal. d: 21 cm
12 000 HUF
2691329
11428
425
Other collectibles
Sitsendorf nagy méretű porcelán figura, birka nyíró, , Németország 1900 körül, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
12 000 HUF
2690486
11429
425
Other collectibles
Meissen Johann Friedrich Böttger 1682 - 1719, képmása, Böttger születésének 300 jubileumára, biscuit porcelán plakett, steinzeug alapon, jelzett, díszdobozban, certifikációval, hibátlan, 12,5x10cm.
6 000 HUF
2690512
11430
425
Other collectibles
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm
12 000 HUF
2690560
11431
425
Other collectibles
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
6 000 HUF
2690574
11432
425
Other collectibles
Német Wallendorf fiú nyuszikkal, kézzel festett porcelán, jelzett, apróbb mázhibákkal, m: 15 cm
6 000 HUF
2690615
11433
425
Other collectibles
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm
9 000 HUF
2675765
11434
425
Other collectibles
Royal Dux szecessziós virágos porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
7 000 HUF
2708382
11435
425
Other collectibles
W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm
10 000 HUF
2704737
11436
425
Other collectibles
Szecessziós, virág mintás 6+1 darabos süteményes/kínáló készlet. Matricás, jelzett, egyiken kis hiánnyal. d: 26 cm, 29 cm
6 000 HUF
2707256
11437
425
Other collectibles
Kahla hat személyes porcelán étkészlet, antik jelenetekkel, irizáló réteggel díszítve. Összesen 26 db (1 mély leveses tál, 1 süteményes tál, 6 leveses tányér, 6 lapos tányér, 6-6 kis és közepes süteményes tányér). Matricás, jelzett, helyenként kopásnyomokkal, néhány kis sérüléssel.
9 000 HUF
2709504
11438
425
Other collectibles
Japán porcelán süteményes készlet 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 19 cm, 14 x15 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035