Number of items: 314

Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm
11439.

5 000 HUF
13,26
14,29
Kaiser német porcelán váza, 2 db, hibátlan, m: 13x24 cm
11440.

5 000 HUF
13,26
14,29
Viktória jelzett tálca, mitológia jelenetes, irizáló, matricás porcelán tálca, kopott, 44x24cm
11441.

3 000 HUF
7,96
8,57
SClement francia dísztányér, festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm
11442.

1 600 HUF
4,24
4,57
11443.

2 000 HUF
5,31
5,71
Angol vizes kancsó, matricás fajansz, Nicholson Gin felirattal, jelzett, mázrepedésekkel, m:16cm
11444.

2 000 HUF
5,31
5,71
Boch Fréres Keramis mokkás csésze, matricás fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel m:6cm
11445.

2 000 HUF
5,31
5,71
Mitológia jelenetes bonbonier, porcelán, kopott, jelzett d: 8 cm
11446.

1 600 HUF
4,24
4,57
Kínai szószos készlet, 2db porcelán tálka, lakkozott tálca, 30x18 cm
11447.

4 000 HUF
10,61
11,43
Fajansz váza I. világháborús Központi Hatalmak propaganda festéssel. Kézzel festett, jelzett, kis hibákkal. 16 cm
11448.

2 000 HUF
5,31
5,71
14
Hüttl Tivadar - Aquincum mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11449.

2 000 HUF
5,31
5,71
9
Alba Iulia porcelán oroszlán figura. Jelzett, kopásnyomokkal m: 16 cm
11450.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF