Number of items: 314
2710770
11451
425
Other collectibles
Csíkos porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 22,5 cm
4 000 HUF
2710768
11452
425
Other collectibles
Román kínálótál matricás jelzett hibátlan 25,5 cm
5 000 HUF
2665114
11453
425
Other collectibles
Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm
4 000 HUF
2684182
11454
425
Other collectibles
C. Tielsch & Co. német porcelán levesestál, kézzel festett, jelzett, kopott, 31x21 cm
4 000 HUF
2667819
11455
425
Other collectibles
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm
4 000 HUF
2709159
11456
425
Other collectibles
Rosenthal virágmintás bonbonier, matricás, kopott, jelzett, d: 14 cm
1 800 HUF
2701953
11457
425
Other collectibles
6 db Decobex jelszett teáscsésze, Balatonfüred, látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal.
9 000 HUF
2707599
11458
425
Other collectibles
Retró tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 22 cm
5 000 HUF
2707756
11459
425
Other collectibles
2 db retró csehszlovák porcelán bögre, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
3 600 HUF
2709511
11460
425
Other collectibles
Herr fajansz gyógyszertári edény. Gyári mázrepedésekkel. 18 cm
2 800 HUF
2560495
11461
425
Other collectibles
5 darabos salátás készlet, jelzett, vegyes méretben.
3 000 HUF
2705028
11462
425
Other collectibles
16 db baba mini!! tányér, porcelán, jelzett, vegyes méretben. kopásokkal
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m