Number of items: 314
2703582
11475
425
Other collectibles
Carl Scheidig, tehén itatás, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, 23x10 cm, m: 16 cm
4 000 HUF
2703584
11476
425
Other collectibles
Kínai pávás váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül m: 16 cm
3 000 HUF
2703757
11477
425
Other collectibles
Berlin 1972 München olimpia, dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
5 000 HUF
2704235
11478
425
Other collectibles
Antik, német, historizáló, kőedény korsó, jelzés nélkül, kopásokkal, apró csorbával, m: 31 cm
4 000 HUF
2701939
11479
425
Other collectibles
Ens porcelán foxi kutya pár, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
4 000 HUF
2712281
11480
425
Other collectibles
Ens porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9+ cm
3 000 HUF
2712277
11481
425
Other collectibles
Cseh Alt Wien porcelán vázácska. Matricás, jelzett, kopással 18 cm
2 000 HUF
2712298
11482
425
Other collectibles
GM jelzéssel: Gyümölcsös tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24 cm
2 000 HUF
2711066
11483
425
Other collectibles
Kis porcelán tétel: Meisseni bonbonniere (lepattanás) + alkalmi Hollóházi tálka + Metzler és Orrloff bonbonniere
2 000 HUF
2711091
11484
425
Other collectibles
Baba teáskészlet. Aranyozott porcelán 2 személyes, tálcával
4 000 HUF
2711097
11485
425
4400
Other collectibles
Porcelán füles kancsó, szerzetes formájú, mázas, kis kopással Jelzett 21 cm
4 400 HUF
2704283
11486
425
Other collectibles
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 3,5-4 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m