Number of items: 314
2677298
11499
425
Other collectibles
2 db kis méretű kínai díszváza sárkányos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, gyári hibákkal, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
2 000 HUF
2677182
11500
425
Other collectibles
1 000 HUF
2642824
11501
425
Other collectibles
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Bognbár, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, sérült, m: 22 cm
1 000 HUF
2319230
11502
425
Other collectibles
1 000 HUF
2691248
11503
425
Other collectibles
2 000 HUF
2709980
11504
425
Other collectibles
Porcelán tojás alakú szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
2 000 HUF
2709687
11505
425
Other collectibles
Seltmann Weiden VIP Collection porcelán mokkás csésze és alj. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 5 cm, d: 12 cm
2 600 HUF
2682452
11506
425
Other collectibles
Fehér porcelán lámpabúra, foglalatnál lepattanással, d: 24 és 5,7 cm
1 000 HUF
2707600
11507
425
Other collectibles
Német retró figura, etikettel jelzett, kopásnyomokkal, m: 13 cm
1 600 HUF
2709673
11508
425
Other collectibles
Aynsley angol porcelán kiöntő, 'Cottage Garden' (kerti virágok) mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 19 cm. Eredeti dobozában.
3 000 HUF
2557189
11509
425
Other collectibles
Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm
1 200 HUF
2595775
11510
425
Other collectibles
2 db Jelzett cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kopottak
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m