11430. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
0 HUF
Antik kínai pávás díszváza, szeladon mázas, mázalatti kobaltkékkel festett porcelán, jelzés nélkül, 19, század, korának megfelelő kopásokkal, mázlepattanásokkal. m: 20 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras