9 000 HUF
Kahla hat személyes porcelán étkészlet, antik jelenetekkel, irizáló réteggel díszítve. Összesen 26 db (1 mély leveses tál, 1 süteményes tál, 6 leveses tányér, 6 lapos tányér, 6-6 kis és közepes süteményes tányér). Matricás, jelzett, helyenként kopásnyomokkal, néhány kis sérüléssel.