11397. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Medvebocsok birkóznak, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanás, jelzett, m:12cm
Photo of the item taken by : nagy_andras