11316. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay búzavirág szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, 44x16 cm, d: 16,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras