11226. 425. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán modern ,,halas" tál, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 24 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert