12623.
426. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 000 HUF
1977 Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus, a Szépirodalmi Könyvkiadó vezetőjének saját kézzel írt üdvözlő lapjai és levele Székely Júlia (1906-1986) író, zongoraművész, tanár részére, az egyik üdvözlő lapban Borsos Miklós (1906-1990) rézkarcával (1974, rézkarc, papír, jelzett a grafikán, 6x8 cm.)