800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
D. Redig de Campos: Cappella Sistina. Novara, 1959, Istituto Geografico de Agostini. Gazdag egészoldalas képanyaggal. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.