1 400 HUF
Hevesy Iván 4 fotós könyve: A színszűrő kézikönyve.; A nagyítás technikája. HAFA-Fotókönyvek 1. köt. Harmadik kiadás.; Fényképezés lámpafényben reflektorral, magnéziummal és az éjjeli felvétel. HAFA-Fotókönyvek 2. köt. Harmadik kiadás.; Hevesy Iván: Az arckép fényképezése. HAFA Könyvtár 34-35-36-37. sz. Bp., én., HAFA (Hatschek és Farkas.) Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.