Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 30
2722277
17102
426
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
cca 1794 [Baróti Szabó Dávid - Vanie?re, Jacques]: A' paraszti majorságról. hn., én., nyn. Feltehetőleg a 2. kiadás (Kassa, Landerer, 1794], 17-408+6 p. Borító nélküli példány, egy lap levált, a kötése laza, hiányos, foltos lapokkal, pótlásra, restaurálásra szorul.
1 000 HUF
2723916
17103
426
Other collectibles
Kardos Árpád: Házi- és udvarkertek berendezése. Bp., Pátria. Kiadói foltos félvászon kötés, kopottas állapotban.
5 000 HUF
2715924
17104
426
Other collectibles
Magyarország agrártörténete. Agrártörténeti tanulmányok. Szerk.: Orosz István, Für Lajos, Romány Pál. Bp., 1996., Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
5 000 HUF
2721352
17105
426
4800
Other collectibles
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1907.,Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, megviselt állapotban.
4 800 HUF
2721261
17107
426
Other collectibles
[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1933, Athenaeum, 510+(1) p. Kissé viseltes kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, kijáró lapokkal.
2 000 HUF
2720469
17108
426
Other collectibles
Dely Mátyás 2 műve: Sertéstenyésztés. Harmadik kiadás.; Állatorvosi jó tanácsok. Negyedik könyv. A beteg sertés orvoslása. Bp., 1898-1876, Franklin, 118+2; 168 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, benne jegyzetlapokkal, újságcikkekkel, névbélyegzéssel.
2 800 HUF
2720490
17109
426
Other collectibles
Kolligátum, 3 műből: Farkas Mihály: Az év tizenkét hónapja. Mezei és kertgazdászati teendők havi emlékeztetője. Kiváló tekintettel hazánk éghajlati viszonyaira.; Grubiczy Géyza - Marc Ferenc: A zöldségtermesztés. Gyakorlati útmutatás a konyhakersztésetben. Bouché J. után, hazai viszonyainkhoz alkalmazva, írta: - -; Lutter Sándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékekkel való számolási...
2 800 HUF
2720848
17110
426
Other collectibles
Stern Marianna: Olajszakácskönyv. Kitűnően bevált receptek gyűjteménye. Bp., én., Meinl Gyula, 19 p. Kiadói papíkrötés.
1 800 HUF
2720821
17111
426
Other collectibles
Kapitán Mária: Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1942., Szerzői. VI. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
1 800 HUF
2721250
17112
426
Other collectibles
Bodnár Éva: (Tea)sütemények könyve. Bp., é.n. (cca 1910), Korvin Testvérek, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült állapotban, foltos, hiányos borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal.
1 000 HUF
2716001
17113
426
Other collectibles
cca 1930 Dr. Oetker sütemény receptek receptfüzet 31p.
1 000 HUF
2699414
17114
426
Other collectibles
Nagy Szaffina: Gyors, egyszerű, nyers, vegán ételek Szaffina fűszerkonyhájából. I. köt. DEDIKÁLT példány. Szerzői kiadás. Miskolc, 2011., Könyvműhely-ny. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035