17105.
426. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
[Zsalozovits Józsefné Doletskó Teréz (1818-1883)] Rézi néni: Szegedi szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Igazi magyar konyha. Bp., 1907.,Athenaeum. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, megviselt állapotban.