5 000 HUF
13
Herbet Lucián: Napoleon Lajos 1808-tól 1848-ig. Történeti korrajz. 1-10. köt. [Öt kötetbe kötve.] Ford.: Szabó Richárd és Dienes Lajos. Pest, 1864, Ráth Mór. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, a 7-8. kötetben foltos lapokkal. Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.